Aloe vera gel koncentrát 500 ml

1 082,00 Kč
. 1-3 dny

Doplněk stravy vhodný pro vitalizaci organismu.

Počet
Skladem na externím skladu

V dnešní době je Aloe vera v módě. Její používání má určitě své opodstatnění. Šťáva z Aloe má zajímavé složení a používána v přiměřeném množství může být prospěšná zdraví, podobně jako i jiné léčivky. Mimo jiné obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, stopové prvky, aminokyseliny, enzymy a mnohé další zajímavé složky. Aloe vera může být nápomocna při vitalizaci organismu.


Použití:

Tato šťáva je koncentrovaná v poměru 10:1. Proto ji je třeba ředit. Zde se doporučuje 1 až 2 čajové lžičky přidat do láhve s 500 až 1 000 ml vody, minerálky nebo 234 a toto množství v průběhu dne vypít.
Předávkování se může projevit mj. i hektickým a nekontrolovatelným vyprazdňováním obsahu tlustého střeva. I zde plně platí přísloví, že všeho moc škodí. Pitná kúra by mela trvat zhruba 3 měsíce. Ke zlepšenému vylučování produktu látkové výměny z těla začíná docházet s malým zpožděním, tedy zhruba po dvou až třech týdnech.
Vedlejší účinky při běžném dávkování jsou prakticky neznámé. Bohužel žijeme v době, kdy někteří jedinci alergicky reagují na běžné potraviny, a ani u Aloe vera nelze tuto možnost vyloučit

KH-h3004i