Borovice - jehličí éterický olej 10 ml KH

183,00 Kč
. 1-3 dny
Podporující a posilující dýchání.
Počet
Skladem na externím skladu

Svěží, balzámová vůně typická pro jehličnatý les. Olej je nápomocný u široké škály dýchacích potíží, výborně uvolňuje zahlenění.
Posiluje při únavě. Je tradičním olejem do sauny.

INCI: Pinus sylvestris Leaf Oil
VÝROBA: Destilace vodní parou
ČÁST ROSTLINY: Jehličí a větvičky s šiškou
ALERGENY: Limonene
VŮNĚ: Svěží, balzámová, vůně jehličnatého lesa
EXPIRACE: 18 měsíců
CHEMISMUS: Pinen, limonen, karen, ester bornyl-acetát, alkoholy borneol, terpinen
 
CHARAKTERISTIKA: Slabě žlutá kapalina. Podporuje dýchání, posiluje při únavě.
DUŠE: Má posilující účinek na nervy. Propůjčuje důvěru, klid a spokojenost. Posiluje sebevědomí, vitalitu a moudrost. Napomáhá ke zvýšení koncentrace, používaný při stavech rozčilení a vyčerpání, při nespavosti, při pocitu bezmocnosti a bezcennosti.
TĚLO: Povzbuzuje krevní oběh. Usnadňuje vykašlávání, zpříjemňuje dýchání. Podporuje lymfatický systém.
VYUŽITÍ V KOSMETICE:  V koncentraci do cca 1 %. Součást koupelových a masážních olejů pro uvolnění ztuhlých svalů, používán v přípravcích na mastnou a zánětlivou pleť. Pokožku povzbuzuje, prokrvuje. Vynikající deodorant.

Použití

Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci.
Nepoužívejte neředěné na pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře
KH-h4006b