Relax sauna 10 ml Směs éterických olejů

339,00 Kč
.

Uklid%nující směs jedlových šišek, čajovníku a badyánu zlepšující obranyschopnost organismu.

Počet
Vyprodáno

Jedná se o směsi přírodních éterických olejů nejvyšších kvalit, kde nejde jen o módní aroma za pár korun, ale přípravkyy s vysokou účinností. Přestože byly tyto směsi vyvinuty speciálně pro potřeby saunářů, jejich použití je daleko širší. Lze je terapeuticky využít k inhalacím, v aromalampě, ke koupeli nebo je použít jako součást masážních přípravků. Jako účinné látky byly při koncipování těchto směsí upřednostňovány éterické oleje s osvěžujícími až povzbuzujícími účinky. Výjimku tvoří Sauna Relax s uklidňujícími účinky. Všechny mají pozitivní účinek na dýchací cesty.

Hlavní obsahové složky:
olej z jedlových šišek, levandulový, Litsea cubeba, čajovníkový, eukalyptovo-citronový, badyánový.

Vlastnosti:
Vynikající směs pro relaxaci v sauně s uklidňujícími účinky. Má též výborné antimikrobiální a protiplísňové účinky. Napomáhá zvyšovat obranyschopnost organizmu.

Použití:
V sauně nakapeme zvolenou směs Sauna na kousek bavlny nebo buničiny a necháme volně odpařovat. Lze použít také nálev, vodu řádně smísit s několika kapkami směsi a polévat kameny.
Aromalampu v sauně z praktických i bezpečnostních důvodů nepoužíváme.
 
Bezpečnostní upozornění: Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Podezření na genetické poškození. Podezření na vyvolání rakoviny. Zdraví škodlivý při požití a při styku s kůží.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

 

KH-h4410b