Čajovník Tea Tree éterický olej 10 ml

191,00 Kč
. 1-3 dny
Aromaterapeutické účinky: 
Olej je známý pro své antiseptické a antimyktoické účinky. Farmaceuty bývá doporučován proti zánětům, na zvýšení vylučování moči. Ve farmacii je zařazen mezi léčiva...
Počet
Skladem na externím skladu

Profil vůně:
Trpká, hořká, specifická, typická čajovníková vůně.
Hlavní obsahové složky: 
1,8-cineol, monoterpeny alfapinen, cymen, terpimen, cadinen atd.

Aromaterapeutické účinky: 
Olej je známý pro své antiseptické a antimyktoické účinky. Farmaceuty bývá doporučován proti zánětům, na zvýšení vylučování moči. Ve farmacii je zařazen mezi léčiva..

Využití v kosmetice: 
Vhodný na normální, mastnou, citlivou a zánětlivou pleť, k ošetření pokožky po opalování, ve vlasové kosmetice při lupovitosti a alopecii. Přidává se do koupelových olejů, masážních přípravků - k masáži ztuhlého svalstva, do přípravků pro ústní a pro intimní hygienu.
Tip: 
Tam kde je to možné, se doporučuje upřednostňovat levandulový olej. Čajovníkový olej je velmi náchylný na oxidační procesy. Tím se tvoří peroxidové vazby, které sice aktivují léčebné účinky čajovníkového oleje, ale u mnohých jedinců mohou vyvolat kontaktní ekzémy.

 

Bezpečnostní upozornění: Zdraví škodlivý při požití. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.
 
KH-h4076b

Mohlo by vás také zajímat