Masážní olej na nohy 100 ml

405,00 Kč
. 1-3 dny

Olej na masáž unavených nohou.

Počet
Skladem na externím skladu

Vynikající účinky masážních olejů kosmetické řady jsou již dostatečně prokázány: rychlá vstřebatelnost, dlouhodobé působení éterických olejů jako účinných látek i v hlubších vrstvách pokožky, příjemný pocit svěžesti po masáži a další. MASÁŽNÍ OLEJ NA 320 je doplňkem KOUPELOVÉHO OLEJE NA 320. Lze jej použít po koupeli, zvyšuje její celkovou účinnost. Může však být aplikován i bez předchozí koupele jako samostatný přípravek.

 

Zvláčňuje pokožku. Díky použitým složkám může mít prokrvující a osvěžující účinky. Vzhledem k tomu může docházet k urychlení odplavení toxických látek z těla. Přípravek díky použitým účinným látkám může zlepšovat svalovou a kloubní pohyblivost.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: sójový, z vlašských ořechů, jojobový, karité. Rostlinné maceráty: arnikový, kaštanový, třezalkový. Éterické oleje: rozmarýnový, šalvějový, jalovcový a další. Vitaminy A, E, F. Lecitin.

 

Použití:
Jedná se o velmi úsporný přípravek, na masáž postačí pouze jedna čajová lžička. Olej vtíráme pozvolna do nohou, doporučujeme před použitím oleje zvlhčit pokožku JALOVCOVOU PLEŤOVOU VODOU či TONIKEM. Po provedení masáže 320 zabalíme do fólie, odpočíváme a relaxujeme s nohama ve vodorovné či vyvýšené poloze po dobu 30–60 minut. Směr pohybů masáže je vždy zdola nahoru!

 

INCI:
Glycine soja Oil, Aesculus hippocastanum Oil, Arnica montana Flower Oil, Hypericum perforatum Flower Extract, Triticum vulgare Germ Oil, Juglans regia Seed Oil, Lecithin, Butyrospermum parkii Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Salvia officinalis Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Cupressus sempervirens Leaf Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.  

KH-h1805e