Lecitol lindenol 100 ml masážní olej

260,00 Kč
. 1-3 dny

Masážní tělový lecitinový olej určený pro péči o citlivou a svědící pokožku.

Počet
Skladem na externím skladu

V současné době neustále přibývají kožní problémy neznámého charakteru a mnohé z nich mají i velice nepříjemné průvodní projevy. Jedním z nich je svědění, které svou intenzitou je někdy pouze nepříjemností, jindy může přivádět pomalu až k šílenství. Nejspolehlivějším způsobem, jak se svědivosti zbavit, by bylo odstranění příčiny jeho vzniku. Toto bývá někdy těžce splnitelné. Proto se snaží aromaterapie aspoň pomoci. Jak? Již samotné lecitoly v neutrální formě pokožku příjemně ošetřují a dodávají jí vhodné lipidy. Kompozice éterických olejů se pak stará o uklidnění až uspání nervových vláken a podstatnému snížení až vymizení pocitu svědivosti. Účinnost LINDENOLU se na pokožce projevuje velice aktivními pocity chladu, ke kterým dochází drážděním chla­dových receptorů.

Pochopitelně i zde má LINDENOL omezenou dobu účinnosti, po kterou je schopen svědivost vyřadit z provozu. Poté se musí aplikace opakovat. Jeho nespornou výhodou však je, že na rozdíl od podávaných útlumových medikamentů nemá žádné negativní vedlejší účinky. Spíše naopak, o pokožku pečuje. LECITOL LINDENOL pak speciálně u svědi­vosti je nosičem účinných látek právě díky jeho multifunkcionalitě.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: karité, pupálkový, jojobový, kanolový, lněný. Aloe vera. Lecitin. Vitamíny E, A. Éterické oleje: máta peprná, slaměnka, hřebíček, meduňka, atd.

 

Použití:
Požadované množství přípravku naneseme na pokožku a jemně vtíráme či vmasírujeme.

 

Upozornění:
Přípravek není vhodný pro děti do 3 let.

 

INCI:
Canola Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Butyrospermum parkii Oil, Glycine soja Oil, Aloe barbadensi, Oenothera biennis Oil, Cannabis sativa Seed Oil, Tocopheryl acetat, Mentha piperita Oil, Melissa officinalis, Lecithin, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosa damascena Flower Oil, Helichrysum italicum Flower Oil, Retinyl palmitate.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2735e