Sada pro čichový tréning

273,00 Kč
.

Sada pěti inhalačních tyčinek naplněných éterickými oleji vhodnými k čichovému tréninku 

Počet
Vyprodáno

Sada pěti inhalačních tyčinek s obsahem éterických olejů vhodných k podpoře dýchání a čichovému tréninku. Vůně pro čichový trénink by měli být co nejintenzivnější. Z toho důvodu jsou éterické oleje ideální volbou, neboť se jedná o koncentrovanou formu vůně - silice. 

 Tyčinky obsahují 4 základní typy vůní:
- KVĚTINOVOU – pelargónie
- OVOCNOU – citron
- KOŘENĚNOU – hřebíček
- SVĚŽÍ KAFROVOU – eukalyptus

Pátá inhalační tyčinka obsahuje oblíbenou a osvědčenou směs éterických olejů ANEMOSOL. Hodí se k podpoře dýchání při dechové nedostatečnosti, nachlazení, ucpaném nosu či potřebě silného nádechu.

Čichový trénink se ukázal jako neinvazivní a úspěšný při poruchách čichu způsobených mimo jiné i onemocněním COVID-19. Minimálně dvakrát denně přičichávejte k otevřené tyčince alespoň po dobu 5 minut. Následně proveďte i s dalšími vůněmi. Pro větší smysluplnost tréninku je dobré si své pozorování a případné pokroky či změny zaznamenávat. Čichový trénink se doporučuje provádět dlouhodobě. První zlepšení vnímání vůně se může projevit až po 3 měsících.

1. stupněm čichového tréninku je ROZPOZNAT, že se v INHALAČNÍ TYČINCE vůbec nějaká vůně nachází.
2. stupněm je ROZLIŠENÍ vůně.
3. nejvyšší stupeň je POPSÁNÍ resp. rozpoznání konkrétní vůně.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.
KH-h6665