Hemosan - speciální olej na hemoroidy 100 ml

317,00 Kč
. Expedujeme ihned

Speciální tělový olej k péči o pokožku se sklony k hemoroidům.

Počet
Skladem

Schéma vzniku hemoroidů není do dnešního dne plně objasněno. Je známo velké množství faktorů, které jejich vznik usnadňují, například sedavé zaměstnání, těhotenství, či porod atd. Dle zkušeností, lidé, kteří trpí na křečové žíly, trpí ve zvýšené míře i hemoroidy. Je tedy zřejmé, že mezi oběma problémy může být i jistá souvislost. V obou případech se jedná o problém cévního systému.

Neodmyslitelnou součástí řešení těchto obtíží je i nezbytná každodenní péče. Požadavků kladených na takový přípravek je hned celá řada. Musí všeobecně snižovat jakékoli tření v problematické oblasti. Obsažené látky pak musí být známé pro své protizánětlivé, protibolestivé účinky, jakož i pro osvěžující pocity při případném svědění. Vzhledem k tomu, že v hemeroidech dochází i k městnání krve, je tedy žádoucí, aby obsažené látky podporovaly její tok a případně tišily i drobnější krvácení.

Přípravek HEMOSAN díky obsaženým složkám splňuje všechny shora uvedené požadavky. Navíc se může pochlubit i velice příjemnou, osvěžující vůni.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: jojobový, sójový, z vlašských ořechů. Maceráty: třezalkový, kaštanový, měsíčkový. Lecitin. Éterické oleje: cedr atlas, z jalovcových bobulí, kadidlovníkový, cypřišový, niaouliový, šalvějový, levandulový, hřebíčkový. Vitaminy A, E, F.

 

Použití:
Dle potřeby několikrát denně po omytí ošetříme pokožku, s možným výskytem postižení, potřebným množstvím přípravku. Vzhledem ke specifice problematiky přípravek nevmasírovávame, ale jen co nejšetrněji vetřeme do okolní pokožky.
Před použitím vždy protřepat!

 

INCI:
Simmondsia chinensis Seed Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Canola Oil, Lecitin, Hypericum perforatum Leaf Extract, Aesculus hippocastanum Seed Extract, Calendula officinalis Flower Oil, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Helichrysum italicum Flower Oil, Boswellia carterii Oil , Salvia officinalis Oil, Cedrus atlantica Bark Oil, Melaleuca viridiflora Leaf Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Lavandula angustifolia Oil, Eugenia caryophylus Flower Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate.

 

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2803e