Dekubitol 100 ml speciální tělový olej

556,00 Kč
. 1-3 dny

Speciální tělový olej bylinné vůně pro péči o pokožku s otlaky a dekubity.

Počet
Skladem na externím skladu

Proleženiny neboli dekubity, jsou jedním z obtížně řešitelných problémů. Nejlepší je dbát u ohrožených pacientů na prevenci.
Kompozice olejů z olivyjojobylněného semeneandské růže a třezalkového macerátu s vitamínem E tvoří základ intenzivně regenerujícího přípravku, který ošetřuje pokožku a podporuje její fyziologii. Je vhodným nosičem účinných látek éterických olejů z kadidlovníkumajoránkylevandule a především mrkvových semen.
Vzhledem k účinkům olejů má přípravek uklidňující, protizánětlivé, regenerační účinky a vyznačuje se vysokou snášenlivostí. Na pokožce vytváří fyziologickou bariéru, podporuje kožní symbiotickou mikroflóru a kvalitu kožního filmu.

Použití

Na omytou pokožku naneste 1-2x denně přiměřené množství oleje. Přípravek se do proleženin nevmasírovává, aplikovat lze pomocí obkladů.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin, herbáře
KH-h1810e