Eleutherococcový extrakt 100 ml

298,00 Kč
. Expedujeme ihned

Doplněk stravy vhodný na posíkení imunity a detoxikaci organismu.

Počet
Skladem

Eleutherokok ostnitý - Eleutherococcus senticosus je znám z čínské medicíny především pro své tonizující, antibakteriální, detoxikační a imunitu posilující účinky. Pro účinky jeho kořenů a místo původu přezdívá "Sibiřský ženšen". 
Extrakt z kořenů působí v širokém spektru na lidský organismus hlavně díky tonizujícímu vlivu, aniž by vykazoval nežádoucí účinky nebo se stával návykovým. Podle vědeckých údajů plynoucích z testování je schopen snižovat obsah cholesterolu i glukózy v krvi, má antidepresivní účinky a stimulační vliv na činnost centrálního nervového systému, zrychluje uzdravování po prodělaném infarktu a upravuje krevní tlak, dokáže u imunitního systému  vybudit antivirovou a antibakteriální aktivitu, má retardační účinky na benigní i maligní nádorystimuluje endokrinní funkce pohlavních žláz.
Eleuterokok ostnitý je považován za téměř ideální povzbuzovací prostředek zvyšující kondici a výkonnost organismu, zvláště se doporučuje při rekonvalescenci a po těžkých pooperačních stavech.
 
Složení: 10% výtažek z kořene eleutherokok ve 30% lihu
 
Doporučené dávkování: Děti od 3 let 3x denně 5 kapek, dospělí 3x denně 15 kapek. Kapky je možno užívat v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Užívejte po dobu 6 týdnů, poté udělejte týdenní přestávku a v užívání pokračujte. Před použitím protřepat.
 
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování!
Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
Výrobek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním.
Uchovejte mimo dosah dětí.
Nevystavovat přímému slunci.
Případný sediment není na závadu.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v uzavřeném obalu!
KH-h3011e