BORO BORO Exklusivní tělový balzám 50 ml

258,00 Kč
. 1-3 dny

Exkluzivní tělový balzám pro ošetření sušších typů pokožky celého těla po koupeli. 

Počet
Skladem na externím skladu

Přípravek má nejenom příjemnou vůní, ale i schopnost zjemňovat pokožku. Balzám BORO-BORO může mít díky obsaženým složkám vliv na jemné prokrvení pokožky. Díky tomu lze očekávat pozitivní účinky a úlevu i u dny a revmatizmu. V přípravku obsažená směs éterických olejů je známá svými osvěžujícími účinky, díky nímž zároveň může podporovat tok lymfy a vykazovat protizánětlivé účinky. Přípravek je vhodným pomoc­níkem při syndromu neklidných nohou. Obsažené éterické oleje dále mohou vykazovat sekretolytické účinky, zlepšovat dýchání, prokrvovat dýchací cesty.

BORO-BORO balzám je nejen vynikající masážní balzám, ale vhodný je i na ošetření sušších typů pokožky celého těla po koupeli, sprchování. Jeho možné protizánětlivé vlastnosti mohou uvítat lidé, kteří trpí různými kožními problémy, jako jsou ekzémy, alergie apod.

 

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje: jojobový, brutnákový, z andské růže. Bambucké máslo, mangové máslo. Vitamíny A, E, F. Lecitin. Éterické oleje: jalovcový, santálový, grepový, manukový, zázvorový, borovicový, mrkvový, meduňkový atd.

 

Použití:
Přiměřené množství balzámu naneseme na pokožku a lehce vetřeme. Následně můžeme provézt zábal. Doporučená doba zábalu je cca 30 minut.

 

INCI:
Butyrospermum parkii Butter, Mangifera Indica Seed Butter, Simmondsia chinensis Seed Oil, Pinus sylvestris Leaf Oil, Borago officinalis Seed Oil, Rosa canina Fruit Oil, Squalane, Tocopheryl acetat, Juniperus communis Fruit Oil, Citrus grandis Peel Oil, Lecithin, Retinyl palmitate, ChIorophyll, Santalum album Oil, Leptospermum scoparium Branch/Leaf Oil, Zingiber officinalis Root Oil, Daucus carota sativa Seed Oil, Melissa officinalis Leaf Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2739d