Funghi-stop 100 ml - mycí olej pro rostliny

508,00 Kč
. 1-3 dny

Mycí olej pro rostliny - obsahuje rostlinné silice, které nevoní houbám a plísním.

Počet
Skladem na externím skladu

Prostředek určený na omývání rostlin od prachu. Obsahuje rostlinné silice, které nevoní houbám a plísním. Jedná o produkt na přírodní bázi, takže zákal či malá usazenina není na závadu a neovlivní účinnost prostředku. Před použitím ponechte FUNGHI-STOP alespoň 12 hodin při pokojové teplotě. Skladujte v chladnu a temnu.

 

Prostředek aplikujte na listy rostlin postřikem. Pro dobrou účinnost je nutné ošetřit všechny části rostlin (i spodní strana listů). Pro optimální účinnost je nutné aplikovat preventivně. Postřik ukončíme při dokonalém ovlhčení ošetřovaných částí rostlin. Vyvarujte se nadměrnému zvlhčení rostliny. Vyhněte se aplikaci za prudkého slunce. Nedoporučujeme použití na velmi mladé rostliny. Před použitím postřik vyzkoušejte na menším počtu ošetřovaných rostlin nebo na menší ploše z důvodu možné odrůdové citlivosti. Ošetření lze opakovat ve venkovním prostředí po smytí olejového filmu z rostliny deštěm nebo rosou. Nižší koncentrace aplikační kapaliny v rámci uvedeného rozmezí jsou vhodné pro mladší rostliny, vyšší koncentrace pro starší rostliny.

 

Mírný pohyb nádrže při aplikaci udržuje emulzi aplikační kapaliny stále stabilní. V případě nepohyblivosti aplikační kapaliny v nádrži postřikovače po dobu 30 minut, (například při odložení začátku aplikace) je fyzikální stabilita emulze na úrovni 99 % její počáteční hodnoty. Po této době doporučujeme s obsahem nádrže lehce zamíchat.

 

 Plodina

 Dávka

 Termín aplikace

 

 Cibuloviny, salát

 10 - 30 ml/l          

 Za vlhkého počasí (květen - červenec)

 

 Plodová zelenina, bylinky

 10 - 30 ml/l

 Za vlhkého počasí (květen - srpen)

 

 Ovocné stromy, keře

 10 - 30 ml/l

 V době rašení listů (myší ouško)

 

 Ovocné stromy, keře

 10 - 30 ml/l

 Preventivně od května do srpna

 

 Vinná réva

 10 - 30 ml/l

 1 - 2x před květem, 2 - 3x po odkvětu (rozmezí 5 - 10 dní)

 

 

 

Uchovávání:
Skladujte v chladnu a temnu.

KH-R1002e