Hvězda - vánoční sprchovací olej 100 ml

276,00 Kč
steuerfrei

Sprchovací olej s příjemnou, magickou vůní pomáhá navozovat vánoční atmosféru 

Menge
Skladem na externím skladu

Sprchovací olej Hvězda s příjemnou, lehce magickou vůní. Teplá sladká skořice podbarvená pomerančem a badyánem doplněná borovicí a amyrisem mohou navozovat vánoční atmosféru.

 

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Éterické oleje – pomerančový, borovicový, amyrisový, skořicový, badyánový. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.

 

Použití: Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování cca 1 ml, přibližně 30 kapek pro dospělého člověka, vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

KH-h1117e