Leci-carre oční krém 15 ml

413,00 Kč
steuerfrei

Lecitinový oční krém k ošetřování citlivé oční krajiny

Menge
Skladem na externím skladu

Lecitinové regenerační krémy znamenaly velikou, přímo revoluční změnu v péči o pokožku. Lecitinové krémy jsou přípravky bez chemické konzervace i emulgace. Emul­gátorem jsou zde lecitiny, díky nimž je krém lehké krémovité až sametové konzistence. Lecitinové krémy mají blahodárné účinky při péči o jakýkoliv typ pokožky, silně regene­rují, mohou působit proti tvorbě vrásek či optimalizovat vysychání pokožky. Nepříjemnou vlastností pokožky očního okolí je právě nízká produkce kožního mazu, což může mít za příčinu předčasné stárnutí a tvorbu vrásek v očním okolí. Proto lecitinový oční krém LECI CARRE, posílí řadu přípravků určených k péči o oční okolí. Stejně jako lecitinové krémy Lecidermy, i LECI CARRE má lehkou, sametovou konzistenci, která je dána jedi­nečným složením zvolených surovin. LECI CARRE je neutrálním přípravkem s příjemnou lehkou vůní, vhodným pro velmi citlivou pokožku. Dobře se aplikuje, výborně vstřebává, pokožka nezůstává mastná a lesklá. Tuto schopnost oceníte především při ranním ošet­ření. Postačí několik málo minut a můžete provést své denní líčení očí.
 

Velmi jemný, na vitaminy bohatý, lecitinový krém, určený pro péči o citlivé okolí očí. Je vyráběn bez éterických olejů, proto je zde možnost vytvořit si vlastní specialitu individu­álně přidáním éterických olejů.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: jojobový, z pšeničných klíčků, pupálkový, bambucké máslo. Lecitin. Včelí vosk. Emulgátory. Vitaminy A, E, F. Betakaroten, pantenol. Glycerin. Destilovaná voda.

 

Použití:
Minimální množství očního krému nejlépe na noc velmi jemně vmasírujeme či spíše vhladíme do pokožky oční krajiny.

 

Informace:
K ošetření obličeje před aplikací krému doporučujeme používat mycí prostředky neobsahující tenzidy, neboť je všeobecně známo, že tenzidy pokožku odmašťují a vysušují. Z tohoto důvodu nejsou vhodná mýdla a to ani tekutá. K tomuto účelu lze doporučit např. HY‑OLEJE (hydrofilní mycí oleje).

 

INCI:
Aqua, Butyrospermum parkii Butter , Lecithin, Cetyl alcohol, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Rosa canina Fruit Oil, Panthenol, Cetyl palmitate, Oenothera biennis Oil, Cera flava, Glycerin, Olea europaea Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Lactic Acid, Urea, Xanthan gum, Retinyl palmitate , Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Thymus serpyllum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Rosa damascena Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil , Linalool, Allantoin, Beta-carotene, Citronellol, Geraniol, Citral

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2203t