Rozmarýnový sprchovací olej 100 ml

375,00 Kč
steuerfrei

Sprchovací olej vhodný pro ranní sprchování. Jedinečný životabudič. 

Menge
Skladem na externím skladu

Rozmarýn se vyznačuje svými silnými povzbuzujícími účinky. Napomáhá také k prokrvení pokožky, proto je vhodný zejména pro suchou a povadlou pleť, ale také mastnou a problematickou - díky svým protizánětlivým účinkům. Mimořádně vhodný pro ranní sprchování, jedinečný životabudič, dodává energii a dobrou náladuprokrvujezvyšuje schopnost koncentrace.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.

 

Použití: 
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

 

Upozornění:
Pro jeho jedinečné povzbuzující účinky bych jej radil nepoužívat před ulehnutím do postele.

 

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Cinnamomum ceylanicum Leaf Oil, Cinnamal, Eugenol, Benzyl benzoate, CI75810, Limonene, Linalool, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

 

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h1106e