Menoton masážní olej 100 ml

416,00 Kč
steuerfrei

Speciální masážní olej vhodný pro péči o pokožku v období hormonálních změn u žen.

Menge
Skladem na externím skladu

Jednu z životních etap je i 284 – menopauza. Většinou se s ním setkáváme u žen, ale prochází jím i minimálně 40 % mužů. V rostlinách se nachází tzv. fytohormony, které ovlivňují růst rostlin. Některé rostlinné hormony mají účinek blížící se účinku specializovaných živočišných hormonů, což lze cíleně využívat v léčbě. Fytohormony bývají prospěšné při hormonálních změnách člověka. A právě těchto předností je využito v přípravcích MENOTON.


Základ tvoří rostlinné oleje. Olej z vlašských ořechů je výjimečně zvláčňující, pomáhá pokožce udržet si tekutiny. Brutnákový olej a pupálkový olej jsou výjimečné pro vysoký podíl gamalinolenové kyseliny, nenahraditelné při péči o pokožku. Další zajímavou složkou je třezalkový macerát. Obsažené látky třezalky tečkované působí příznivě na procesy látkové výměny v pokožce, čímž mohou pomáhat optimalizovat její funkce, zvláčňují ji a regenerují.


Pravidelné dlouhodobé používání přípravků řady MENOTON tak může napomoci ke zlepšení klimakterických potíží, psychiky i pokožky.

 

Hlavní obsahové složky: 
Rostlinné oleje: z vlašských ořechů, mandlový, jojobový, z pšeničných klíčků, makadamiový, dále brutnákový a pupálkový. Éterické oleje: levandulový, pelargoniový, vetiver. Lecitin. Vitaminy A, E, F. Betakaroten.

 

Použití:
Přípravek aplikujeme na mírně vlhkou pokožku. V případě potřeby je možno, poměrně jednoduchým způsobem, vyrobit také velmi příjemnou lecitinovou masážní emulzi. Emulzi získáme smísením a následným rozmixováním 2 dílů vody a 5 dílů oleje MENOTON.

 

INCI:
Canola Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Helianthus annuus Oil,  Juglans regia Seed Oil, Macadamia ternifolia,  Triticum vulgare Germ Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Butyrospermum parkii Oil, Borago officinalis Oil, Oenothera biennis Oil, Lecithin, Salvia sclarea Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Lavandula angustifolia Oil, Vetiveria zizanoides Root Oil, Pelargonium graveolens Flower Oil, Cymbopogon martini Oil, Foeniculum vulgare Oil, Artemisia dracunculus Oil, Beta-carotene.

 

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2738e