Dr. Voštěp masážní olej 200 ml

768,00 Kč
steuerfrei

Multifunkční masážní olej vhodný po neobvyklé fyzické zátěži, prokrví a regeneruje.

Menge
Skladem

Jedná se o vícefunkční lecitinový olej. Jeho zařazení se jeví jako značně obtížné, neboť jej lze používat i jako masážní a koupelový přípravek. Jeho excelentní účinky oceníte zejména po neobvyklé fyzické zátěži, ať už pracovní či sportovní, kdy se dostavuje svalová únava a bolesti. Účinné látky rychle pronikají do organismu a excelentně zlepšují látkovou výměnu, vyplavují kyselinu mléčnou z těla. Lze jej též použít i před sportovními výkony či namáhavou prací. Nabízí se též možnost do připravené lázně přidat cca dvě polévkové lžíce oleje a poté ve vaně DR. VOŠTĚPA vtírat do pokožky. Olej může být použít i jako masážní olej bez toho, že bychom prováděli koupel.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: kanolový, z vlašských ořechů, mandlový, sojový. Třezalkový macerát. Lecitin. Éterické oleje: vratičový, z černého pepře, jalovcový, rozmarý­nový, paprikový, atd. Vitamíny A, E, F.

 

Použití:
Formy lecitinu, smíchané s rostlinnými oleji, se obtížně rozpouští ve vodě, a proto pro přípravu koupele doporučujeme následující: Do přibližně půllitru teplé vody přidat dvě polévkové lžíce DR. VOŠTĚPA a za pomoci ponorného mixéru dobře rozmixovat. Výsledkem pak je lecitinové koupelové „mléko“, které se vlije do připravené lázně. Teplota vody by měla naladit příjemné pocity, avšak nesmí vyvolat pocení, pokožka by pak nepři­jímala účinné látky obsažené v koupelových olejích. Je velmi důležité akceptovat fakt, že každý člověk snáší různé teploty vody jinak.

Přistupujete proto ke stanovení teploty koupelové lázně podle svých individuálních potřeb, zkušeností a samozřejmě s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Během koupele je možno připouštět teplou vodu kvůli chladnutí lázně. Tělo je při koupání vhodné masírovat froté žínkou nebo koupelovým kartáčem. Nepoužívejte mýdlo ani jiné koupelové přísady, účinek lázně by se tím snížil. Doporučená doba této terapeutické koupele by měla být 30 minut až 1 hodinu. I u koupelí s DR. VOŠTĚPEM dodržujeme pravidla aromatera­peutických koupelí. Samozřejmě, že DR. VOŠTĚPA můžeme použít i jako masážní olej bez toho, že bychom prováděli koupel. I zde je možné pro zvýšení účinnosti přípravku provést zábal za pomoci FÓLIE PRO ZÁBALY.

 

Upozornění:
Nutno dbát opatrnosti, aby přípravek nepřišel do kontaktu s očima! Před použitím vždy protřepat.

 

INCI:
Glycine soja Oil, Canola Oil, Capsium Frutescens, Hypericum perforatum Flower Extract, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Juglans regia Seed Oil, Juniperus communis Fruit Oil, Lecithin, Pinus sylves­tris Leaf Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Laurus nobilis Oil, Lavan­dula angustifolia Oil, Mentha piperita Oil, Tocopheryl acetat, Retinyl palmitate, Piper nigrum Fruit Oil, Tanacetum vulgare Flower Oil.

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2732g