Aloe vera regenerační krém pro normální až velmi citlivou pleť 50 ml

402,00 Kč
. 1-3 dny

Regenerační osvěžující krém vhodný pro normální až velmi citlivou pleť.

Počet
Skladem na externím skladu

V dnešní době je Aloe vera v módě. Našlo si cestu do světa kosmetiky, kde má své opod­statnění. Jinak Aloe vera má velice zajímavou, krásnou přezdívku – pouštní lilie. Krém ALOE VERA je tak trochu jiný než ostatní takto zvané přípravky. Většina aloe‑krémů se běžně nabízí jako hydratační krémy. Aloe vera svým obsahem polysacharidů k tomu přímo svádí, protože polysacharidy jsou hygroskopické. V tomto krému se pak jako účinné složky nachází vyvážený poměr jak macerátu, tak i šťávy Aloe vera, proto krém vykazuje nízký podíl vody a vysoký podíl jak macerátu Aloe, tak bambuckého másla i rostlinných olejů a vosku. Díky těmto obsahovým složkám má při pokojové teplotě tužší konzistenci. Po jeho nanesení na pokožku a zahřátí se však velice dobře roztírá. Co se účinků týká, můžeme říci, že pokožku uklidňuje, je tedy vhodný pro normální až velmi citlivou pleť. Díky obsaženým účinným látkám pleť krásně zjemňuje a zvláčňuje, to znamená, že se jeví jako velice zajímavý i pro zralou pleť. Za zmínku pak stojí i konstatovaní několika uživatelů, že krém ALOE VERA má při dlouhodobějším používání schopnost mírně zesvětlovat hyperpigmentaci. Znamená to, že pravidelné a dlou­hodobé používání krému celkově zlepšuje stav pleti. Nejen, že přispívá k regeneraci pokožky, ale navíc ji celkem dobře chrání před nadměrnou ztrátou vody.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje a tuky: mandlový, sójový, bambucké máslo, včelí vosk. Aloe vera. Emulgátory. Vitaminy: A, E, F. Pantenol. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.

 

Použití:
Po umytí obličeje nanesete na pokožku potřebné množství osvěžujícího regenerač­ního krému a jemně vmasírujte. Po jeho aplikaci se pokožka neleskne.

 

Informace:
K ošetření obličeje před aplikací krému doporučujeme používat mycí prostředky neobsahující tenzidy, neboť je všeobecně známo, že tenzidy pokožku odmašťují a vysušují. Z tohoto důvodu nejsou vhodná mýdla a to ani tekutá. K tomuto účelu lze doporučit např. HY‑OLEJE (hydrofilní mycí oleje).

 

INCI:
Butyrospermum parkii Butter, Aqua, Aloe barbadensis extract, Cera flava, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Linum usitatissimum Seed Oil, Aloe barbadensis, Glycine Soya Oil, Oryza sativa Seed Oil, Sorbitan Oleate, Panthenol, Methoxy PEG-22/Dodecyl Glycol Copolymer, Tocopheryl acetate, Melissa officinalis Leaf Oil, Cymbopogon martini Oil, Retinyl palmitate, Geraniol, Lavandula hybrida Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpillum Oil, Salvia officinalis Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Lactic Acid, Linalool, Citral, Citronellol, Melaleuca alternifolia Leaf Oil. Farnesol

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h2031d