Lipio-sérum 30 ml , LMP

378,00 Kč
. 1-3 dny

Přípravek napomáhající zlepšit tok lymfy a rozjasnit pokožku obličeje. 

Počet
Skladem na externím skladu

Lipio sérum je regenerační přípravek zcela nové koncepce. Použité suroviny jsou známé pro své účinky optimalizovat funkce pokožky včetně produkce tukových žláz. Pokožku regenerují, zjemňují a mají protizánětlivé účinky – pravidelným používáním může dojít i k zesvětlení hyperpigmentací, chrání i před UV zářením.
 

Fosfolipidy, hlavní složka těchto přípravků, působí nejen na povrchu pokožky, jejich účinek se projevuje i v hlubších vrstvách. Zlepšují látkovou výměnu, tedy i ono „dýchání pokožky“. Pozitivně tak ovlivňuje strukturu kůže, hlavně pak její jemnost, i tím, že zamezuje jejímu nadměrnému vysoušení. Díky jalovcovému oleji LMP LIPIO SÉRUM lze označit jako specialitu, jež napomáhá zlepšit tok lymfy, tedy i odplavení produktů látkové výměny z pokožky obličeje. Účinkům lecitinového přípravku zde přichází na pomoc kromě vitamínů i speciální kompozice éterických olejů. Při pravidelném dlouhodobějším používání dochází k rozjasnění pokožky obličeje. Přípravek se velice osvědčil i u těch, kteří mají problémy s drobnými otoky.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: brutnákový, jojobový. Lecitin. Pantenol. Éterické oleje: jalovcové bobule. Vitaminy E, A, F, C. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.

 

Použití:
Několikrát denně 5–7 kapek aplikujte na pokožku ošetřenou pleťovou vodou nebo tonikem. Vhodné použít i na ošetření očního okolí. Vznikající emulzi jemně vmasí­rujeme do pokožky. Pracujeme šetrně, abychom zbytečným tlakem nedráždili citlivé cévky v pokožce.

 

Upozornění:
Je nutno dbát na čistotu závitu lahvičky! Stírat zbytky přípravku, aby nedo­cházelo ke kontaminaci mikroorganismy. Před použitím protřepat.

 

INCI:
Aqua, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl acetate, Borago officinalis  Seed Oil, Panthenol, Urea, Glycerin, Juniperus communis Fruit Oil, Royal Jelly Extract, Lactic Acid, Retinyl palmitate, Ascorbic Acid, Thymus Limonene, Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpyllum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Xanthan gum, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h1958z