Heřmánek lipio sérum 30 ml

483,00 Kč
.

Regenerační přípravek pro všechny druhy pleti se schopností zlepšovat elastičnost pokožky.

Počet
Vyprodáno

Lipio sérum je regenerační přípravek zcela nové koncepce. Použité suroviny jsou známé pro své účinky optimalizovat funkce pokožky včetně produkce tukových žláz. Pokožku regenerují, zjemňují a mají protizánětlivé účinky – pravidelným používáním může dojít i k zesvětlení hyperpigmentací, chrání i před UV zářením.
 

Uklidňující a protizánětlivé účinky heřmánku snad ani netřeba zdůrazňovat, stejně jako jeho velmi příjemnou vůni. Díky své schopnosti zlepšovat elastičnost pokožky je tento regenerační přípravek vhodný pro všechny druhy pleti. Obzvláštní ocenění ale obdrží od majitelů přecitlivělé, zarudlé a zánětlivé pleti s vyrážkami. Přípravek lze doporučit na unavenou oční krajinu. Zázraky sice nedělá, zato účinnou pomoc nabízí.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje: brutnákový, jojobový. Lecitin. Pantenol. Heřmán­kový éterický olej (modrý). Vitaminy E, A, F. Kyselina mléčná. Destilovaná voda.

 

Poznámka:
V přípravku nebylo použito heřmánkového extraktu, ale vysoce kvalitního egyptského heřmánkového éterického oleje. Z tohoto důvodu lze tento přípravek používat ve většině případů (individuální záležitost) na zklidnění silně přecitlivělé pokožky i některé alergické projevy pleti.

 

Použití:
Několikrát denně 5–7 kapek aplikujte na pokožku ošetřenou pleťovou vodou nebo tonikem. Vhodné použít i na ošetření očního okolí. Vznikající emulzi jemně vmasí­rujeme do pokožky. Pracujeme šetrně, abychom zbytečným tlakem nedráždili citlivé cévky v pokožce.

 

Upozornění:
Je nutno dbát na čistotu závitu lahvičky! Stírat zbytky přípravku, aby nedo­cházelo ke kontaminaci mikroorganismy. Před použitím protřepat.

 

INCI:
Aqua, Lecithin, Simmondsia chinensis Seed Oil, Tocopheryl acetate, Borago officinalis  Seed Oil, Panthenol, Urea, Chamomilla recutita Flower Oil, Glycerin, Lactic Acid, Retinyl palmitate, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Rosa damascena Flower Oil, Thymus serpyllum Oil, Salvia officinalis Oil, Lavandula hybrida Oil, Rosmarinus officinalis Leaf Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Piper nigrum Fruit Oil, Citrus limon Peel Oil, Eugenol, Limonene, Xanthan gum, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h1953z