Lecio-majo 50 ml

249,00 Kč
. 1-3 dny

Regenerační balzám pro péči o pokožku rukou.

Počet
Skladem na externím skladu

Potřeba mytí rukou a nutnost jejich následného ošetření jako by narůstala. A tak i zde dostává příležitost speciální lecitinová emulze, aby dokázala, co dovede. Ač se to může zdát podivné, jednou z funkčně důležitých složek přípravku je mimo lecitinu i rychle se odpařující alkohol. Právě alkohol napomůže zajistit rychlé vstřebání účinných látek do pokožky, zatímco sám se rychle odpaří. Díky rostlinným olejům nemá alkohol nejmenší šanci pokožku vysoušet! Samozřejmě, že zde nechybí nepostradatelné vitamíny. Nejen regenerační účinek, ale i velice příjemnou vůni zajišťují éterické oleje. I zde měli k dispozici vznikající novinku firemní pokusní králíčci. Nejen ti zdraví měli možnost rozmazlovat si své ručičky. Potěšující bylo konstatování atopických králíčků. I dle nich se novinka osvědčila na jedničku. Díky terapeutickým požadavkům kladeným na novinku LECIO-MAJO, se jako nezbytně nutná jevila tekutá konzistence přípravku. Ta si pak vyžádala, pro přípravky na ruce nejen zajímavou, ale i velice praktickou formu obalu.

LECIO-MAJO je nabízen v lahvičkách s rozprašovačem.

 

Hlavní obsažené složky:
Rostlinné oleje: mandlovým, jojobovým a olejem z pšeničných klíčků. Lecitin. Éterické oleje: pomerančový, santálový, růžový, medový, meduňkový. Vita­míny A,E, Beta karoten, pantenol.

 

INCI:
Aqua, Alcohol denat., Prunus amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Lecithin, Urea, Panthenol, Simmondsia chinensis Seed Oil, Olea europaea Fruit Oil, Tocopheryl acetate, Triticum vulgare Germ Oil, Amyris balsamifera Bark Oil, Citrus aurantinum dulcis Oil, Lactic Acid, Limonene, Styrax benzoin Gum, Retinyl palmitate, Allantoin, Xanthan gum, Rosa damascena Flower Oil, Santalum album  Oil, Beta-carotene, Helichrysum italicum Flower Oil, Cera alba, Melissa officinalis Leaf Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl benzoate, Citral

 

Skladování:
Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

KH-h1710d