Sada osvěžovačů - na podporu dýchání 3x100 ml

662,00 Kč
. 1-3 dny

Osvěžovače vzduchu Anemos a Vůně spánku spolu s lihovým přípravkem Thymicon. 

Počet
Skladem na externím skladu

Výhodné balení osvěžovačů vzduchu spolu s lihovým přípravkem na ošetřování ploch obsahující éterické oleje s antimikrobiálním účinkem.
Anemos s velice příjemnou vůní si na své roušce oblíbíte. Vůně spánku osvěží celou místnost a vysoce procentní lihový přípravek Thymicon ošetří různé plochy, kde je zvýšená pravděpodobnost výskytu různých mikroorganismů.
 
SADA OBSAHUJE:
h7105e ANEMOS 100 ml
ANEMOS osvěžovač vzduchu s jemnou přesto výraznou a svěží vůní POMERANČE, ROZMARÝNU a  MÁTY doplněná dřevitou vůní CEDRU. Obsažené éterické oleje jsou známé svými povzbuzujícími, osvěžujícími a především antimikrobiálními účinky. Mohou pozitivně působit na dýchací cesty a mikrobiálně čistit vzduch.
Použití: Přiměřené množství osvěžovače aplikujte do ovzduší.
TIP:  Hodí se na roušky v době zvýšeného výskytu mikroorganismů. Lehce přestříkneme roušku, uzavřeme do plastového sáčku a necháme působit 2 hodiny. Rouška příjemně voní a líh zajistil její desinfekci.  
 
 h7103e VŮNĚ SPÁNKU 100 ml
Přípravek pro provonění místnosti, na podporu dobrého spánku. Obsažené éterické oleje z majoránky, levandule, senných květů a citrálu napomáhají zklidnění, uvolňování napětí a tím mohou podporovat kvalitní spánek.
POUŽITÍ: Dle potřeby nastříkejte do ovzduší, na polštář přiměřené množství. Ideální je provonět dobře vyvětranou místnost a nechat působit obsažené složky.
Osvěžovače nejsou vhodné pro vnitřní užívání!
 
h1807e THYMICON  Aromatický lihový přípravek 100 ml
Lihový přípravek pro ošetřování ploch.
Aromaterapeutický lihový přípravek a doplněk při používání Mykosanu N a Mykosanu H. Mikroorganizmy způsobující uvedená poškození mají velice životaschopná zárodečná stadia – spory. Ty přežívají v obuvi, ponožkách, oděvu, koberci, bytovém zařízení a podobně. Proto je vhodné ošetřovat také tyto předměty lihovým přípravkem Thymicon tak, aby nedocházelo k dalšímu šíření zárodečních stadií do okolí.

Hlavní obsahové složky:
Éterické oleje, např. levandulový, hřebíčkový, tymiánový, čajovníkový a další. Líh denaturovaný isopropanolem.

Vlastnosti:
Zkušební testy prokázaly vynikající dezinfekční vlastnosti Thymiconu. Další předností tohoto přípravku je jeho schopnost zabránit dalšímu šíření a výsevu spor v okolním prostředí.

Použití:
Pomocí rozprašovače aplikujeme přiměřené množství přípravku do obuvi, ponožek, oděvu a podobně. Aby nedošlo k odpaření přípravku THYMICON, doporučujeme po jeho aplikaci ošetřené předměty vložit do plastikového sáčku a uzavřít. V tomto prostředí se vytvoří „Thymiconová atmosféra“ a plísně, jakož i jiné patogenní mikroorganizmy, tak nemají šanci množit se a přežít.

Tip:
Přípravek Thymicon se osvědčil i v boji s alergií na roztoče. Ti se jak známo mohou v obrovském množství nacházet v postelích, kde mají vynikající životní podmínky. Přípravkem Thymicon ošetříme celou plochu prostěradla a zakryjeme přikrývkou. V takto ošetřené posteli nemají šanci přežít. „Thymiconizaci“ postele provádíme 2x týdně.

 

KH-h7111e