Z borovicového jehličí sprchovací olej 100 ml

297,00 Kč
. 1-3 dny

Sprchovací olej s velmi příjemnou osvěžující lesní vůní. Borovicový olej je známý svými povzbuzujícími účinky.

Počet
Skladem na externím skladu

Sprchovací olej s velmi příjemnou osvěžující lesní vůní. Borovicový olej je známý svými povzbuzujícími účinky. Mezi jeho nejvýznamnější účinky patří - pozitivní vliv na dýchací cesty, napomáhá vykašlávání, zpříjemňuje dýchání. Sprchovací olej je vhodným doplňkem při rýmě a nachlazení. Použité složky mohou zvyšovat vitalitu, pohyb lymfatických tekutin a prokrvení pokožky, čímž se významně podílí na detoxikaci organizmu. Výrobek je vhodný i pro jedince s citlivou a problematickou pletí. Jedná se o vhodný doplněk při léčbě pokožky postižené kožní alergií. Vyvážené složení sprchovacího oleje může působit protizánětlivědeodoračně a mít tonizující účinky. Přípravek může být použit i při dně.

 

Hlavní obsahové složky:
Rostlinné oleje, např. mandlový, sójový, z vlašských ořechů, jojobový. Specifické éterické oleje. Emulgátor. Lecitin. Rostlinná barviva. Vitaminy, např. A, E, F.

 

Použití:
Po osprchování – zvlhčení pokožky těla – naneseme na mokrou pokožku několik kapek sprchovacího oleje, který lehce vtíráme do pokožky. Vzniklou emulzi necháme chvíli působit a následně opláchneme. Během aplikace tohoto přípravku nevzniká pěna, ale mléčná emulze. Jedná se o výjimečně úsporné přípravky, neboť na jedno sprchování stačí 30 kapek sprchovacího oleje. Vyšší dávkování není třeba, mycí schopnost sprchovacího oleje by se nezvýšila. Při správném dávkování (1 ml, tedy přibližně 30 kapek pro dospělého člověka) vydrží jedno balení 200 ml přípravku až na 200 osprchování a odpovídá až 4 litrům pleťového mléka!

Vzhledem k tomu, že sprchovací oleje neobsahují tenzidy, nevzniká během aplikace tohoto přípravku pěna, ale mléčná emulze.

 

INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Glycine soja Oil, Laureth-4, Lecithin, Pinus sylvestris Leaf Oil, Simmondsia chinensis Seed Oil, Triticum vulgare Germ Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Picea abies Leaf Oil, Limonene, CI75810, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate

 

Skladování:
Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

KH-h1102e